Figen Erdağ Demircan - Mimar

1995 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu,

Mezun olduktan sonra çeşitli mimarlık ofisleri ve lineadecor firmasında toplam 10 yıl çalışıp mesleki tecrübe edindi.

2005 yılında Homeplus Mimarlığı kurarak mimari proje ve iç dekorasyon alanındaki çalışmalarını burada devam ettirmiştir. 2017 itibari ile ortağı olan Serdar Erdağ ile beraber çalışmaya başlamıştır. Halen yurt içi ve yurt dışı projelere devam etmektedirler.

Serdar Erdağ - Proje Yöneticisi

1990 yılında Mühendislik Fakültesine bağlı Uludağ Üniversitesi Gıda Bilimi ve Teknolojisi bölümünden mezun oldu.

Kıbrıs’ta yedek subay olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra 1992'de Bursa'da kurulan Pınar Et Bölge temsilciliğinde satış temsilcisi olarak 1 sene çalıştı.

Daha sonra Bursa'da yeni kurulan Coca-Cola fabrikasında kalite kontrol mühendisi olarak 2 sene çalıştı. Sonrasında Coca-Cola Atlanta'ya bağlı İstanbul Altunizade Coca-Cola merkez ofisinde Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesindeki yatırımlara destek görevi aldı, 16 sene devam edecek olan değişik görevlerde çalıştı.

2010-2016 arasında 7 sene boyunca 91 ülkeden sorumlu Coca-Cola Altunizade Grup Ofisinde Teknik Direktör olarak yatırımlar, yeni teknolojiler, üretim geliştirme, yeni ürünler, eğitim, denetleme, büyüme stratejilerini planlama konularında çalıştı.

23 sene Coca-Cola’daki profesyonel çalışma hayatından sonra 2017 başı itibari ile Bursa’ya yerleşerek ortağı olduğu Mimar Figen Erdağ Demircan ile kendi iş yerinde beraber çalışmaya başlamıştır.

Hakan Selki - Tekniker

2005 yılında Uludağ Üniversitesi mobilya dekorasyon bölümünden mezun oldu. Üniversite öğretim stajını Klemo Mobilyada yaptı.

Çanakkale’de askerlik görevini tamamladıktan sonra 2007 yılında Lornedekor firmasında imalat müdür yardımcısı olarak 1 sene çalıştı.

Daha sonra mimarlık ofisi ve inşaat firmasında 5 sene çalışıp mesleki tecrübe edindi.

2012 yılında İz Mimarlık firmasında çalışmaya başladı ve halen çalışmaya devam etmektedir.