İz Mimarlık, hızla değişmekte olan modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mimari çözümler üretir. İyi bir tasarımın, algıları etkilediği düşüncesi ile her projeyi kalite ve özenle uygular. Modern ve kreatif bir yaklaşımı esas alarak, farklı materyallerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar. Genel olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan İz Mimarlık, kentsel projelerden, bina, konut, iç mekan ve seramik tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde, oluşabilecek problemleri en doğru çözüm ile aşmayı hedefler. Bu süreçte tüm projelere, profesyonel ekibi ile hizmet verir. Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan İz Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.
Kreatif bir yaklaşımı esas alarak, farklı materyallerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar. Genel olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan İz Mimarlık, kentsel projelerden, bina, konut, iç mekan ve seramik tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde, oluşabilecek problemleri en doğru çözüm ile aşmayı hedefler. Bu süreçte tüm projelere, profesyonel ekibi ile hizmet verir. Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan İz Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.
Projenin içeriği ve yapılması düşünülen uygulamanın niteliğine göre gerek kendi bünyemizde bulunan kadromuzla gerekse konusunda uzman ve deneyimli firmalar ve kurumlardan danışmanlık hizmetleri alımları yöntemiyle hayallerinizde kurguladığınız yapıları gerçeğe dönüştürüyoruz. Bunu yaparken yapıların kullanılabilirliğini, fonksiyonel yapısını ve en önemli çevre ile uyumlu olarak konumlandırılmasına özen gösteriyoruz. Hayallerinize ulaşmanız için, proje ve ya uygulama aşamasında sunacağımız öneri ve alternatiflerle sonucu kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz.